Mimo trudnej sytuacji na rynku, staramy się aby w naszej ofercie stale znajdowały się rękawice jednorazowe: winylowe i nitrylowe.

Po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu.

Półmaski jednorazowe wciąż w ofercie Fabryki BHP

do kupienia tu

W naszej ofercie dostępne są jeszcze produkty jednorazowe, których sprzedaż w związku z koronawirusem w ostatnich tygodniach jest bardzo mocno ograniczona. Posiadamy w sprzedaży: półmaski jednorazowe P1 i P2. W ofercie także płyny do dezynfekcji rąk i powierzchni, rękawice jednorazowe, okulary ochronne. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu: tel. 604-777-635 lub biuro@fabryka-bhp.pl

Termiczna kurtka ostrzegawcza softshell w cenie 225 zł netto.

Dzięki nowym technologiom kurtka VWJK 260 jest wyjątkowo ciepła. Podszewka wykonana jest z aluminium które zapewnia świetną ochronę ciała przed niskimi temperaturami. Softshell, z którego wykonana jest wierzchnia część kurtki zapewnia bardzo wysoką odporność na deszcz i chroni przed wiatrem. Kurtka zapewnia wysokie bezpieczeństwo, bo jest w jaskrawym, żółtym kolorze. Posiada pasy odblaskowe. Jest funkcjonalna dzięki kapturowi i czterem kieszeniom (jedną wewnętrzną). Zapinane na rzepy mankiety sprawiają, że rękawy można dobrze dopasować. Za sprawą nowoczesnych tkanin kurtka jest bardzo lekka i niezwykle wygodna.

Zainteresował Cię ten produkt? Zadzwoń 604-777-635.

Fabryka BHP uruchomiła nowy sklep online jednorazowebhp.pl

www.jednorazowebhp.plhttps://jednorazowebhp.pl

By ułatwić kupowanie produktów jednorazowych uruchomiliśmy nowy sklep internetowy jednorazowebhp.pl. Oferujemy w nim produkty jednorazowe, które można wykorzystywać w szeregu działalności – od budownictwa, przez przemysł, medycynę, weterynarię, kosmetykę, sprzątanie, mechanikę i wiele innych. Dzięki zgromadzeniu produktów jednorazowych w jednym miejscu będziecie mogli państwo łatwiej i szybciej zapoznać się z ofertą i kupić odpowiedni do potrzeb produkt wysokiej jakości. Lepiej spełnią swoją rolę zapewniając wyższe bezpieczeństwo pracowników. Posiadają certyfikaty i spełniają wymagane normy.

Zachęcamy do odwiedzin i zakupów: https://www.jednorazowebhp.pl

Nowy katalog produktów Beta Polska